Навигация .:·
Опрос .:·


Якому стилю Ви надаєте перевагу?барокко

готики

східному

модерн

хайтек hi tech

інше.Добавил skin
голоса: 40
Прошлые опросы


Кімнатні фонтани .:·
Кімнатні фонтани є декоративним пристроєм, що приносить в наше життя радість, відчуття затишку і комфорту і до того ж надає сприятливу дію, як на здоров'ї, так і на психіку його власника.Кімнатні фонтани - це прості і одночасно економічні зволожувачі повітря. При цьому мікроклімат регулюється природним чином. Струмочок поточної води дає для зволоження в повітря саме стільки вологи, скільки потрібний. Поглинання води і пов'язана з цим вологість повітря безпосередньо залежать від температури, розмірів приміщення, початкової вологості повітря, а також від внутрішньої обстановки.Фонтан зволожує повітря в приміщенні, сприятливо впливаючи на здоров'ї, особливо при захворюваннях дихальної системи, таких як хронічний бронхіт, бронхіальна астма, хронічний ларингіт і фарингіт.Не тільки для людей і домашніх тварин сприятлива вища вологість повітря, вона корисна для дерев'яних меблів і музичних інструментів. Завдяки ній зменшується накопичення статистичної електрики в килимових покриттях, пов'язаної з випромінюванням комп'ютерів. З давніх часів відоме благотворне, заспокійливе дію потоку води на психіку людини. На жаль, в наше століття високих технологій і небачених швидкостей, ми не завжди можемо дозволити собі, відправитися на берег струмка або гірського водопаду і, відмовившись від турбот, поміркувати про вічний. Проте, ті ж високі технології у поєднанні з романтичною пластикою і класичним живописом, дають можливість Вам принести в суєтний побут частинку живої природи.Ми сподіваємося, що декоративний фонтан зробить Ваш інтер'єр затишнішим і довгі роки не тільки радуватиме своїм виглядом, але і позитивно впливати на психологічну атмосферу в будинку.Море, що хвилює, тихе глибоке гірське озеро, струмок в сільській місцевості - все це улюблені місця відпочинку багатьох людей. Вода магічно притягає до себе, поблизу води ми набагато краще за себе відчуваємо.Дзюрчання води діє одночасно і збудливо, і заспокійливо. Недаремно різні водоймища, ставки, потоки води завжди були улюбленими місцями відпочинку просто неба. Гра води і падаючі струмені притягають до себе будь-якого.
Останнім часом вода все частіше використовується при аранжуванні вільного простору в будинку.
Рухома вода, яка тихенько плескалася або бризкає вгору, володіє особливою чарівністю. Вона надає заспокійливу дію на слух, зір і психіку. Маленькі композиції з рухомою водою ваблять з особливою привабливою силою.У наш час не кожен може дозволити собі володіти маленьким озерцем або ставком. Але тепер приємними враженнями від води можна насолоджуватися, навіть маючи в своєму розпорядженні маленьку площу. Кімнатні фонтани дозволяють нам навіть в самих невеликих приміщеннях сприймати красу води. Невеликий декоративний фонтан допоможе пожвавити і прикрасити самий статичний і строгий інтер'єр.
Поговоримо небагато про пристрій фонтанів.Система будь-якого кімнатного фонтану є круговоротом, в якому вода за допомогою насоса піднімається вгору і потім стікає по каменю в контейнер. Таким чином, мова йде про замкнутій системі, в якій використана вода поступово оновлюється, оскільки первинного запасу води до певного часу вже не вистачає.Вода володіє дивовижною привабливою силою. Людей, коли вони потрапляють в парк, водопади, фонтани і водоймища привертають значно більше, чим клумби і бордюри.Недивно тому, що в крупних парках з самого початку їх історії вода грала найважливішу роль. Можливо, водоймища прикрашали сади стародавніх інків або китайців 4,5 тис. років назад - точно ми не знаємо. Проте нам напевно відомо, що по-перше європейських парках вода була єдиним елементом прикраси. Стародавні перси будували викладені кахлями канали і дзюркотливі фонтани, іспанці успадкували від маврів їх стиль і уміння влаштовувати комплекси садових водоймищ і передали це уміння в XVI в. італійцям. У XVII в. Ле Нотр влаштував у Версалі прекрасні водоймища строгої форми, а в Британії Л. Браун заповнив водою цілі алеї, створивши ставки вільних контурів. Ці великі споруди були побудовані з єдиною метою - продемонструвати красу води.

skin | Wednesday 02 March 2011 - 16:38:19 | Comments: 0 email to someone Распечатать другу
Герби. Сувеніри .:·

Герб – це усталене відповідно до законів геральдики зображення, відмітний символічний знак, що належить державі, населеному пункту, роду або окремій особі. Герби несуть символічні зображення, що вказують на місцеві визначні пам'ятки, історичні події, господарський профіль міста тощо. 1
Герб України та герб міста – це невід’ємний атрибут оформлення робочих кабінетів посадових осіб органів державної та муніципальної влади, а також фасадів та екстер’єрів державних та муніципальних будівель.

ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ:

Проектування та розроблення гербів міст, виготовлення гербів України з використанням новітніх технологій та сучасних будівельних матеріалів.


Опис герба міста:
1) Розмір – за замовленням.
2) Матеріал – полімери.
3) Якісні характеристики матеріалу – морозо- та водостійкий; антикорозійний; стійкий до стирання; довговічний; легкий.
4) Декоративне покриття – фасадні фарби, гелькаути.
5) Гарантія на готовий виріб – 20 років.
6) Ціна – договірна.

На відміну від друкованих, мальованих та вишитих гербів, наші герби не виглядають як плоске зображення, а мають рельєфний об’єм, що надає їм закінченості та ексклюзивності.
Перевагами наших гербів є їх легкість у транспортуванні, монтажі та демонтажі.

Зразки наших робіт


Герб м. Миколаєва (Львівська обл.) (розмір 1,20*0,80, вага 30 кг)Герб м. Новояворівська (Яворів.р-н, Львівська обл.) (розмір 1,20*0,80, вага 30 кг)Герб України (розміри: 0,22*0,30; 0,31*0,43, вага 20 кг)Виготовляємо також б'юсти відомих українських постатей
ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО СПІВПРАЦІ!


skin | Wednesday 02 March 2011 - 15:56:24 | Comments are turned off for this item email to someone Распечатать другу
Малі архітектурні форми .:·

Малі архітектурні форми вже давно стали частинкою нашого середовища як засіб його виразності та індивідуалізації. Адже саме вони дозволяють нам наповнити наше подвір’я, сад, ганок, веранду, балкон тощо новим колоритним змістом, яскравістю форм.

Як сказав класик, у людини все має бути прекрасним. А в її заміському будинку цей вислів повинен поширюватися повсюдно: не тільки на інтер’єри, але і на „зовнішність” будинку, його фасад, прибудинкову територію.
Під малими архітектурними формами ми маємо на увазі різноманітну продукцію, що виготовляється нашим підприємством: це і альтанки, і фонтани, і вазони для квітів, і скульптури, і садові меблі, і балюстради, і інші декоративні прикраси.

Найбільша з великих „малих” форм – альтанка ( від італ. alt — «високий»; від пол. Altanka — «відкрита тераса»). Так називають площадки, виступи та бесідки, звідки можна насолоджуватися оточуючим краєвидом, пейзажем в будь-яку погоду дня. Альтанка є дуже важливим декоративним елементом у структурі архітектурного проектування подвір’я чи саду, а тому обов’язково повинна мати гарний зовнішній вигляд. Звичайна альтанка відкрита з усіх боків, що дає можливість насолоджуватися краєвидами навколишнього середовища. А тому важливе значення має саме місце розташування альтанки. Стиль альтанки повинен відповідати стилю будинку. Добре якщо в їхньому дизайні повторюються елементи декору (наприклад, однакові колони, балясини, перила, тощо) і колірні тони будинку.
У альтанку, яку пропонує наша фірма, можна поставити стіл і використовувати її як літню їдальню.
Всі елементи альтанки (за винятком покриття) виготовляються із залізобетону високої марки (за показниками міцності, водопоглинання та морозостійкості), що гарантує її довговічне використання. Покриття для альтанки виготовляється із полікарбонату та металевого каркасу, що захищає від дощу і сонця. Підлога в альтанці може бути викладена мармуровою, керамічною або бетонною плиткою.

Прикрасити вхід у будинок, бруковані доріжки й площадки, тераси, садові сходи допоможуть рослини у вазонах і квітниках з бетону, розфарбовані у різноманітні кольори на смак клієнта, а також урни для сміття. А оживити найбільш непримітні ділянки саду чи подвір’я допоможуть цікаві фігурки у вигляді тварин (леви, чаплі, черепахи), гномів, ліхтариків та інших скульптур.
Один з видів квіткового оформлення – вазони та квітники. Вони можуть бути простими (у вигляді контейнера) і складними, стаціонарними й переносними. Крім декоративного призначення, вазони дозволять культивувати рослини, що не зимують у наших умовах або особливо вимогливі до ґрунту. І ще: переносні вазони завжди можна перемістити з місця на місце, що дозволить вам без значних зусиль і в короткий час оновити композицію.
Не останнє місце в оформленні саду приємними для очей дріб'язками займають садові меблі - лави, столи й т.д. Вони повинні бути міцними, мати просту й витончену форму й при цьому відповідати характеру саду.
Важливим елементом декорування фасаду, балконів, терас, сходових кліток, альтанок тощо є балюстрада, що складається із ряду фігурних стовпців (балясин), з’єднаних зверху перилами чи горизонтальною балкою. Балюстрада не тільки підкреслює архітектурне оформлення будинку, а й надає йому святкової атмосфери. Крім цього, не слід і забувати, що балюстрада – це і чудове захисне огородження, без якого просто не обійтися.
Важливим елементом декорування фасаду будинку чи його інтер’єру є колона, що являє собою архітектурно оброблену вертикальну опору, як правило, круглу у перерізі. Крім цього колони використовуються для архітектурної обробки стін, як опори для арок, балконів та дахів. Поверхня колон буває гладкою, а інколи її оформляють вертикальними рівчакми, виїмками, які називаються канелюрами.
І останнє, але не менш важливе місце у декоруванні вашого подвір’я чи саду займають фонтани. І якщо кілька років назад великі заміські будинки з декоративними фонтанами вважалися немріяною розкішшю, то сьогодні ситуація змінюється на очах.
Нерухоме дзеркало поверхні води, безумовно, чарує око, проте ще краще, коли вода тече, дзюрчить, спадає, фонтанує. При бажанні навіть на найменшій ділянці знайдеться місце для невеликого, і водночас недорогого фонтану. Фонтан – це, по суті, насос з насадкою, що формує струю води певної форми, сили та об’єму. Ми пропонуємо Вам як помпезний парковий чотирьохярусний фонтан з підсвіткою чи фонтан з басейном у діаметрі 2 метри, так і невеликі комплекси із замкненими гідроциклами на 20-30 літрів, які можна встановити в будь-якому зручному для Вас місці. І найголовніше. Вода, що битиметься із вашого фонтану, не тільки оживить ваш сад чи подвір’я, надасть йому „другого дихання”, а й щоденно буде радувати та чарувати Вас.
Фасад – це „обличчя” вашого будинку чи дачі. А тому при виборі матеріалу для його оздоблення важливо пам’ятати, що він повинен не тільки виконувати декоративну функцію, але й відрізнятися міцністю та стійкістю до зовнішніх подразників.
Декоративні елементи виготовляються з різних матеріалів. Ми пропонуємо Вашій увазі виготовлення вище перелічених малих архітектурних форм з бетону. Бетон відрізняється високою якістю і міцністю, довговічністю (у порівнянні, наприклад, із деревом), стійкістю до тих чи інших атмосферних явища (у порівнянні, наприклад, із гіпсом), доступністю по ціні. Крім цього, добавлення у бетон гранітної чи мармурової крошки, дозволяє отримати продукцію, що за зовнішнім виглядом майже не поступається натуральним аналогам.
Крім цього архітектурний бетон, що отримується на основі сірого чи білого портландцементу методом вібропрасування чи вібролиття, з легкістю імітує будь-яку поверхню і створює декор будь-якого стилю, навіть за індивідуальним замовленням клієнта.


skin | Wednesday 02 March 2011 - 14:05:21 | Comments are turned off for this item email to someone Распечатать другу
Брукування території .:·

Особливе місце у ландшафтному дизайні (прибудинкової території, парку, саду тощо) займає покриття поверхні. Мощення територій, доріг, тротуарів, майданчиків має не тільки практичну функцію, забезпечуючи рух транспорту на дорогах та пішоходів на тротуарних доріжках тощо, але й велику декоративну роль, вирізняючи та індивідуалізуючи окремі спорудження, будівлі з-поміж ряду подібних, надаючи своєрідності архітектурі поверхні землі.
Як випливає із статистичних досліджень, більш як 30 % людей під час ходьби дивляться собі під ноги, а тому їм не байдужий, в тому числі, і зовнішній вигляд (візерунок, колір) покриття тротуарів і доріжок. Це й важливо тому, що поверхня землі сприймається не тільки з рівня очей людини, але й з багатьох інших центрів огляду: з вікон і балконів будинків, із плоских дахів, естакад тощо. Крім цього, покриття (фактурою, кольором) може відігравати і певну інформативну роль, полегшуючи орієнтацію в просторі, а саме: позначаючи переходи, стоянки, зупинки, зони відпочинку, торгівлі і т.д.
Безумовно, найцінніші природні матеріали – це граніт, мармур і ін., проте вони надто дорогі, особливо при масштабному будівництві. У той же час, особливу нішу у сфері мощення займає бетонна тротуарна плитка, бруківка.
Все більше будівельників, дизайнерів і домовласників зупиняють свій вибір на бетонній плитці через безліч переваг, які дає її використання. Окремі плитки з'єднуються одна з одною таким чином, що утворюють єдину поверхню, яка відразу ж може використовуватися. Більше не треба витрачати часу на очікування, поки бетон застигне або висохне. Ще однією істотною перевагою при використанні готової бетонної плитки є те, що її елементи можуть бути демонтовані й установлені в іншому місці, що значно знижує майбутні незручності, пов'язані з доглядом за плиткою. Якщо, наприклад, одна плитка робиться непридатною для використання, вона може бути легко замінена на нову. Немає необхідності міняти повністю доріжку або під'їзну дорогу, що заощаджує час і гроші.
Плитка (бруківка) виготовляється різної структури й кольору, і є відмінним матеріалом для створення привабливих пішохідних доріжок, під'їзних доріг, паркових алей, підходів до будинків і офісних будівель тощо.
Існує безліч різних варіантів бетонної плитки. Часто плитка виготовляється й поставляється під конкретні проекти. При будівництві й обробці того самого об'єкту може бути використана бетонна плитка двох і більш кольорів, яка поєднується з будівельним матеріалом або фасадом будинку, щоб вигідно підкреслити зовнішній вигляд самого будинку. Гарні доріжки на ділянці, які не заростають, не розповзаються, не провалюються й не заливаються водою, - мрія чи не кожного домовласника.


При замощенні території слід дотримуватися кількох правил:

1. Починаємо мощення, коли будівництво завершене, у гарну погоду. Найсприятливіший період для будівництва брукованих доріжок і майданчиків настає із приходом травня. Тому що ця робота вимагає сухої й теплої погоди. Тому не варто замощувати територію ранньої весни, коли ґрунт містить багато вологи, і дощової осені, особливо в період перших заморозків.
У кожному разі встановлювати бруківку слід після завершення всіх основних будівельних робіт, коли підземні комунікації прокладені й по ділянці вже не їздить техніка. Втім, це правило не поширюється на ділянку, яка має кілька в'їздів або освоюється поетапно.

2. Розробляємо план дій. Ландшафтні роботи, до яких належить і замощення доріжок, слід проводити винятково по проекту. Сьогодні є чимало посібників, що допомагають самостійно розпланувати ділянку, включаючи доріжки до будинку, гаражу, саду й інших зон. Керуватися звичайно слід побажаннями членів вашої родини й власним смаком: любите прості форми - тоді й доріжки повинні бути прямолінійними. Більш складна архітектура й стилістика саду вільних обрисів допускають звивисті доріжки. Але основна доріжка, що веде до входу в будинок, повинна чітко вказувати шлях і бути ширшою від інших.
При плануванні слід враховувати існуючий рельєф, майбутні посадки й наявну рослинність. Сучасні тенденції говорять про те, що не потрібно геть усе перекроювати й планувати ділянку, як кажуть, "із чистого аркушу": природні перепади висот, дорослі дерева можуть бути вигідно обіграні ландшафтним проектуванням.
Воду із брукованих поверхонь слід відводити. Для цього використовуються ухили, системи водовідводу (лотки, трапи, короби). Окремо слід сказати про колірну гамму мощення. Сірі й червоні відтінки найбільш популярні у мощенні. Сірий камінь - один із економічних варіантів. Додайте до нього білого або фактурного каменю, жовтого або чорного (це можуть бути смуги, окремі хаотичні вставки або інші елементи). Такі вставки можуть носити й інформаційний характер, наприклад вказувати напрямок руху.

3. Правильно готуємо основу. Це запорука якісної й довговічної служби. Усі шари слід сумлінно ущільнювати, а плити - ретельно підганяти одну до одної. Для головних доріжок і майданчиків, де буде їздити автомобіль, ретельно укладаємо основу із щебеню фракції 20-40 мм - шар 15-20 см. Попередньо на ущільнений ґрунт можна укласти геотекстиль або дорніт. Ці спеціальні матеріали, які запобігають перемішуванню щебеню із ґрунтом і захищають дорожню конструкцію від просідання з часом. На щебінь викладаємо монтажний піщаний шар товщиною не більш 5 см, а на нього укладається плитка мощення.
Для доріжок і майданчиків з пішохідним рухом замість щебеневої основи іноді влаштовують більш дешеву - піщану. Усі шари основи повинні мати ухили майбутнього покриття.
Камені мощення укладаються на монтажний шар і фіксуються ударами гумового або дерев'яного молотка. Після мощення всієї території або ділянки всю дорожню конструкцію ущільнюють механічним або ручним трамбуванням. Шви між покладеними каменями ретельно заповнюються піском. Потім підмели доріжку - і можна кликати родичів схвалювати роботу.
Краї мощення слід зафіксувати від розповзання. Для цієї мети можуть використовуватися бетонні бортові камені – поребрики чи бордюри. Для підрізання бетонних каменів користуються відрізною машинкою (типу болгарка), суворо дотримуючи при цьому правил безпеки.

4. Акуратно експлуатуємо. Дорожні покриття зі штучного каменю вимагають ретельної експлуатації. Щоб уникнути руйнування декоративного шару каменю і його лицьової поверхні не рекомендується використовувати на поверхні бруківки інструменти з металевою робочою частиною або поверхнею. У зимовий період не можна застосовувати засоби, що містять технічну сіль. Найкраще запастися дрібною гранітною крихтою. При експлуатації покриття потрібно контролювати заповнення швів на всю висоту.
Якщо дотримуватися цих чотирьох правил, бруковані доріжки й майданчика будуть довго радувати вас, ваших родичів і гостей. Бруківка є екологічно чистим матеріалом. Пропоновані плити різних відтінків, форм і фактур дозволять втілити в життя будь-які ідеї починаючого й досвідченого домовласника.

Ландшафтный дизайн - www.zagorod.spb.ru

skin | Wednesday 02 March 2011 - 13:58:11 | Comments are turned off for this item email to someone Распечатать другу
Фонтани .:·


Схема чаші фонтанів


Фонтан Жовківський

Схеми Фонтанів


skin | Tuesday 16 February 2010 - 14:49:12 | Comments are turned off for this item email to someone Распечатать другу
Сувенірні вироби .:·
Вироби з гіпсу, полімер-бетону, бетону
Елементи національної тематики
Бюст Т. Шевченка Бюст С. Бандери Бюст Б. Хмельницького


Герб 45x32 Герб 30x18

skin | Monday 23 March 2009 - 14:59:56 | Comments: 0 email to someone Распечатать другу
Огорожа "Еліт" .:·
Бетонний стовп, який пропонує ПП НТП " Обрій" є ідеальною малою архітектурною формою, яка прикрасить будь яке приватне подвір'я, міські парки, громадські будівлі, надасть їм солідності та підкреслить гарний дизайнерський смак..

Фактура поверхні бетонного стовпа зроблена під розколену скалу, що надає стовпу природності та візуально захищає його від дрібних механічних пошкоджень

Наш стовп може бути збірний і монолітний.

-Збірний стовп огорожі складається з початкового і кінцевого елемента та бази, елементів які дозволяють регулювати висоту, і збірного дашка з кулею різного діаметру

-Монолітний бетонний стовп монтується при допомозі збірних форм. Фундаменти під огорожу заладаються з урахуванням висоти конструкції, умов експлуатації і інші.
В залежності від архітектурного рішення вибираєтья: висота, тип дашка, колір, кована огорожа.
При монтуванні стовпа огорожі: шпакльовка, грунтовка та фарбування не обов'язкові. Колір задається бетоном.
Схема збірних елементів

Схема огорожі

Схема фундаменту огорожі


Зразки огорожі

skin | Friday 06 March 2009 - 10:24:10 | Comments: 0 email to someone Распечатать другу

Галерея .:·
Gallery1/Element
Скачать Размер:2048x1536
Останні зміни .:·
Новинки
Прайси