Главное меню .:·
Галерея .:·
Останні зміни .:·
Новинки
Прайси

Малі архітектурні форми .:·

Малі архітектурні форми вже давно стали частинкою нашого середовища як засіб його виразності та індивідуалізації. Адже саме вони дозволяють нам наповнити наше подвір’я, сад, ганок, веранду, балкон тощо новим колоритним змістом, яскравістю форм.

Як сказав класик, у людини все має бути прекрасним. А в її заміському будинку цей вислів повинен поширюватися повсюдно: не тільки на інтер’єри, але і на „зовнішність” будинку, його фасад, прибудинкову територію.
Під малими архітектурними формами ми маємо на увазі різноманітну продукцію, що виготовляється нашим підприємством: це і альтанки, і фонтани, і вазони для квітів, і скульптури, і садові меблі, і балюстради, і інші декоративні прикраси.

Найбільша з великих „малих” форм – альтанка ( від італ. alt — «високий»; від пол. Altanka — «відкрита тераса»). Так називають площадки, виступи та бесідки, звідки можна насолоджуватися оточуючим краєвидом, пейзажем в будь-яку погоду дня. Альтанка є дуже важливим декоративним елементом у структурі архітектурного проектування подвір’я чи саду, а тому обов’язково повинна мати гарний зовнішній вигляд. Звичайна альтанка відкрита з усіх боків, що дає можливість насолоджуватися краєвидами навколишнього середовища. А тому важливе значення має саме місце розташування альтанки. Стиль альтанки повинен відповідати стилю будинку. Добре якщо в їхньому дизайні повторюються елементи декору (наприклад, однакові колони, балясини, перила, тощо) і колірні тони будинку.
У альтанку, яку пропонує наша фірма, можна поставити стіл і використовувати її як літню їдальню.
Всі елементи альтанки (за винятком покриття) виготовляються із залізобетону високої марки (за показниками міцності, водопоглинання та морозостійкості), що гарантує її довговічне використання. Покриття для альтанки виготовляється із полікарбонату та металевого каркасу, що захищає від дощу і сонця. Підлога в альтанці може бути викладена мармуровою, керамічною або бетонною плиткою.

Прикрасити вхід у будинок, бруковані доріжки й площадки, тераси, садові сходи допоможуть рослини у вазонах і квітниках з бетону, розфарбовані у різноманітні кольори на смак клієнта, а також урни для сміття. А оживити найбільш непримітні ділянки саду чи подвір’я допоможуть цікаві фігурки у вигляді тварин (леви, чаплі, черепахи), гномів, ліхтариків та інших скульптур.
Один з видів квіткового оформлення – вазони та квітники. Вони можуть бути простими (у вигляді контейнера) і складними, стаціонарними й переносними. Крім декоративного призначення, вазони дозволять культивувати рослини, що не зимують у наших умовах або особливо вимогливі до ґрунту. І ще: переносні вазони завжди можна перемістити з місця на місце, що дозволить вам без значних зусиль і в короткий час оновити композицію.
Не останнє місце в оформленні саду приємними для очей дріб'язками займають садові меблі - лави, столи й т.д. Вони повинні бути міцними, мати просту й витончену форму й при цьому відповідати характеру саду.
Важливим елементом декорування фасаду, балконів, терас, сходових кліток, альтанок тощо є балюстрада, що складається із ряду фігурних стовпців (балясин), з’єднаних зверху перилами чи горизонтальною балкою. Балюстрада не тільки підкреслює архітектурне оформлення будинку, а й надає йому святкової атмосфери. Крім цього, не слід і забувати, що балюстрада – це і чудове захисне огородження, без якого просто не обійтися.
Важливим елементом декорування фасаду будинку чи його інтер’єру є колона, що являє собою архітектурно оброблену вертикальну опору, як правило, круглу у перерізі. Крім цього колони використовуються для архітектурної обробки стін, як опори для арок, балконів та дахів. Поверхня колон буває гладкою, а інколи її оформляють вертикальними рівчакми, виїмками, які називаються канелюрами.
І останнє, але не менш важливе місце у декоруванні вашого подвір’я чи саду займають фонтани. І якщо кілька років назад великі заміські будинки з декоративними фонтанами вважалися немріяною розкішшю, то сьогодні ситуація змінюється на очах.
Нерухоме дзеркало поверхні води, безумовно, чарує око, проте ще краще, коли вода тече, дзюрчить, спадає, фонтанує. При бажанні навіть на найменшій ділянці знайдеться місце для невеликого, і водночас недорогого фонтану. Фонтан – це, по суті, насос з насадкою, що формує струю води певної форми, сили та об’єму. Ми пропонуємо Вам як помпезний парковий чотирьохярусний фонтан з підсвіткою чи фонтан з басейном у діаметрі 2 метри, так і невеликі комплекси із замкненими гідроциклами на 20-30 літрів, які можна встановити в будь-якому зручному для Вас місці. І найголовніше. Вода, що битиметься із вашого фонтану, не тільки оживить ваш сад чи подвір’я, надасть йому „другого дихання”, а й щоденно буде радувати та чарувати Вас.
Фасад – це „обличчя” вашого будинку чи дачі. А тому при виборі матеріалу для його оздоблення важливо пам’ятати, що він повинен не тільки виконувати декоративну функцію, але й відрізнятися міцністю та стійкістю до зовнішніх подразників.
Декоративні елементи виготовляються з різних матеріалів. Ми пропонуємо Вашій увазі виготовлення вище перелічених малих архітектурних форм з бетону. Бетон відрізняється високою якістю і міцністю, довговічністю (у порівнянні, наприклад, із деревом), стійкістю до тих чи інших атмосферних явища (у порівнянні, наприклад, із гіпсом), доступністю по ціні. Крім цього, добавлення у бетон гранітної чи мармурової крошки, дозволяє отримати продукцію, що за зовнішнім виглядом майже не поступається натуральним аналогам.
Крім цього архітектурний бетон, що отримується на основі сірого чи білого портландцементу методом вібропрасування чи вібролиття, з легкістю імітує будь-яку поверхню і створює декор будь-якого стилю, навіть за індивідуальним замовленням клієнта.


skin | Wednesday 02 March 2011 - 16:05:21 | Comments are turned off for this item LAN_PRINT_1