Навигация .:·
Опрос .:·


Якому стилю Ви надаєте перевагу?барокко

готики

східному

модерн

хайтек hi tech

інше.Добавил skin
голоса: 40
Прошлые опросы


Кімнатні фонтани .:·
Кімнатні фонтани є декоративним пристроєм, що приносить в наше життя радість, відчуття затишку і комфорту і до того ж надає сприятливу дію, як на здоров'ї, так і на психіку його власника.Кімнатні фонтани - це прості і одночасно економічні зволожувачі повітря. При цьому мікроклімат регулюється природним чином. Струмочок поточної води дає для зволоження в повітря саме стільки вологи, скільки потрібний. Поглинання води і пов'язана з цим вологість повітря безпосередньо залежать від температури, розмірів приміщення, початкової вологості повітря, а також від внутрішньої обстановки.Фонтан зволожує повітря в приміщенні, сприятливо впливаючи на здоров'ї, особливо при захворюваннях дихальної системи, таких як хронічний бронхіт, бронхіальна астма, хронічний ларингіт і фарингіт.Не тільки для людей і домашніх тварин сприятлива вища вологість повітря, вона корисна для дерев'яних меблів і музичних інструментів. Завдяки ній зменшується накопичення статистичної електрики в килимових покриттях, пов'язаної з випромінюванням комп'ютерів. З давніх часів відоме благотворне, заспокійливе дію потоку води на психіку людини. На жаль, в наше століття високих технологій і небачених швидкостей, ми не завжди можемо дозволити собі, відправитися на берег струмка або гірського водопаду і, відмовившись від турбот, поміркувати про вічний. Проте, ті ж високі технології у поєднанні з романтичною пластикою і класичним живописом, дають можливість Вам принести в суєтний побут частинку живої природи.Ми сподіваємося, що декоративний фонтан зробить Ваш інтер'єр затишнішим і довгі роки не тільки радуватиме своїм виглядом, але і позитивно впливати на психологічну атмосферу в будинку.Море, що хвилює, тихе глибоке гірське озеро, струмок в сільській місцевості - все це улюблені місця відпочинку багатьох людей. Вода магічно притягає до себе, поблизу води ми набагато краще за себе відчуваємо.Дзюрчання води діє одночасно і збудливо, і заспокійливо. Недаремно різні водоймища, ставки, потоки води завжди були улюбленими місцями відпочинку просто неба. Гра води і падаючі струмені притягають до себе будь-якого.
Останнім часом вода все частіше використовується при аранжуванні вільного простору в будинку.
Рухома вода, яка тихенько плескалася або бризкає вгору, володіє особливою чарівністю. Вона надає заспокійливу дію на слух, зір і психіку. Маленькі композиції з рухомою водою ваблять з особливою привабливою силою.У наш час не кожен може дозволити собі володіти маленьким озерцем або ставком. Але тепер приємними враженнями від води можна насолоджуватися, навіть маючи в своєму розпорядженні маленьку площу. Кімнатні фонтани дозволяють нам навіть в самих невеликих приміщеннях сприймати красу води. Невеликий декоративний фонтан допоможе пожвавити і прикрасити самий статичний і строгий інтер'єр.
Поговоримо небагато про пристрій фонтанів.Система будь-якого кімнатного фонтану є круговоротом, в якому вода за допомогою насоса піднімається вгору і потім стікає по каменю в контейнер. Таким чином, мова йде про замкнутій системі, в якій використана вода поступово оновлюється, оскільки первинного запасу води до певного часу вже не вистачає.Вода володіє дивовижною привабливою силою. Людей, коли вони потрапляють в парк, водопади, фонтани і водоймища привертають значно більше, чим клумби і бордюри.Недивно тому, що в крупних парках з самого початку їх історії вода грала найважливішу роль. Можливо, водоймища прикрашали сади стародавніх інків або китайців 4,5 тис. років назад - точно ми не знаємо. Проте нам напевно відомо, що по-перше європейських парках вода була єдиним елементом прикраси. Стародавні перси будували викладені кахлями канали і дзюркотливі фонтани, іспанці успадкували від маврів їх стиль і уміння влаштовувати комплекси садових водоймищ і передали це уміння в XVI в. італійцям. У XVII в. Ле Нотр влаштував у Версалі прекрасні водоймища строгої форми, а в Британії Л. Браун заповнив водою цілі алеї, створивши ставки вільних контурів. Ці великі споруди були побудовані з єдиною метою - продемонструвати красу води.

skin | Wednesday 02 March 2011 - 16:38:19 | Comments: 0 email to someone Распечатать другу

Галерея .:·
Gallery1/Balyasyny
Скачать Размер:546x425
Останні зміни .:·
Новинки
Прайси