Навигация .:·
Опрос .:·


Якому стилю Ви надаєте перевагу?барокко

готики

східному

модерн

хайтек hi tech

інше.Добавил skin
голоса: 40
Прошлые опросы


Загальні відомості .:·

Бетонами називають штучні каменеподібні матеріали неоднорідних конгломератної будови, які утворюються внаслідок тверднення суміші вихідних сировинних матеріалів (в’яжучого, води та природних або штучних заповнювачів у вигляді піску, щебеню чи гравію), а також різноманітних модифікуючи добавок.
Бетони належать до числа найскладніших композиційних матеріалів. Вони є основними конструкційними матеріалами для різних галузей будівельного виробництва. На відміну від багатьох будівельних матеріалів, властивості бетону можуть змінюватися в широких межах, що зумовлено не тільки властивостями вихідних сировинних матеріалів, а й великою різноманітністю та ефективністю застосовуваних технологічних прийомів (заходів) на всіх стадіях виробництва бетонних та залізобетонних конструкцій. У цьому полягають значні переваги, але разом з тим і складність технології бетону.
Бетон має досить високі фізико-механічні властивості, що дає змогу широко використовувати його в різних конструкціях і спорудах, які працюють переважно на стиск. Опір бетону розтягу (міцність на розрив) у 10-20 разів нижчий за його міцність на стиск. Для розширення сфери застосування бетону, особливо для конструкцій, що зазнають дії згинальних напружень, його необхідно армувати в розтягнених зонах перерізу сталевими прутами, дротом, канатами, тощо. Армований бетон (залізобетон) добре працює при різних напруженнях. Дуже важливими умовами спільної роботи бетону і арматури є висока міцність зчеплення між ними і близькість значень температурних коефіцієнтів розширення. Не менш важливе значення мають і захисні властивості бетону щодо арматури, оскільки висока лужність порової рідини бетону надійно захищає арматуру від корозії, забезпечуючи таким чином довговічність залізобетонних конструкцій.
Важливим показником якості бетону є не тільки його міцність, а й стійкість щодо впливу агресивного середовища за різних умов експлуатації. Ця важлива властивість забезпечується при ретельному додержанні технологічної дисципліни на всіх стадіях виробництва залізобетонних конструкцій, при монолітному бетонуванні їх, а також при використанні спеціальних технологічних заходів відповідно до конкретних умов і особливостей експлуатації конструкцій.
Для забезпечення потрібної якості бетону і залізобетону слід створити такі умови виробництва, які дають можливість технологічно впливати на процеси тверднення і структуроутворення цементного каменю і бетону.
Галерея .:·
Gallery1/Monuments
Скачать Размер:330x565
Останні зміни .:·
Новинки
Прайси