Навигация .:·
Опрос .:·


Якому стилю Ви надаєте перевагу?барокко

готики

східному

модерн

хайтек hi tech

інше.Добавил skin
голоса: 40
Прошлые опросы


Про нас .:·

ППНТП «Обрій» засноване у 1991 році з метою здійснення виробничої, комерційної та іншої господарської діяльності, а також з метою задоволення громадських потреб у його продукції, роботах та послугах.
Основними видами діяльності підприємства є виготовлення та реалізація будівельної продукції, елементів благоустрою та малих архітектурних форм, а саме: плитка тротуарна, бруківка дорожня, поребрики, бордюри, водозливи, будівельні блоки, балясини, колони, стовпи, огородження, квітники, скульптури та фонтани. Асортимент продукції сягає понад 200 найменувань.
Починаючи з 2000 року на підприємстві постійно проводиться оновлення виробничої бази та розширення виробничих потужностей. Результатом цієї роботи є автоматизація виробничих процесів, будівництво виробничих цехів, бетонозмішувального вузла та лінії з виробництва вібропресованих бетонних виробів.
Основою діяльності виробництва підприємства є високоякісний бетон, який виготовляється на новітньому спеціалізованому обладнанні італійського виробництва (SIMEM s.r.l.) – бетонний вузол WETBETON 45, який був введений в експлуатацію у 2008 році. Автоматизований стаціонарний бетонний вузол призначений для виробництва товарного бетону, а також залізобетонних виробів і конструкцій, елементів вібросухого пресування і спец бетонів.
Елементи дорожнього благоустрою (бруківка, бордюри, поребрики, будівельні блоки) виготовляються на універсальному автоматичному вібропресувальному обладнанні БП-500, основними характеристиками якого є висока продуктивність праці та надійність і довговічність продукції. Вібропрес дозволяє виготовляти до 20 тис.кв.м. бруківки, 180 тис. стінових блоків, 50 тис. м бордюрів дорожніх на місяць
Завдяки таким нововведенням потужність підприємства може сягати до понад 80 000 м3 товарних бетонів, будівельних розчинів та залізобетонних виробів на рік, а саме виробництво будівельних виробів стало більш автоматизованим і здійснюється із застосуванням комп’ютерних технологій.
Для забезпечення діяльності підприємства створені відповідні підрозділи, серед яких: виробничий відділ, транспортний відділ, відділ постачання, відділ збуту та інші. На території підприємства діє виставка готової продукції, на якій можна безпосередньо ознайомитися із пропонованим асортиментом продукції підприємства.
Галерея .:·
Gallery1/Fountains
Скачать Размер:1280x960
Останні зміни .:·
Новинки
Прайси