Технологія укладання бруківки

Найперше слід усунути шар Друнту від 30 до 50 см, а також ретельно очистити його від коріння рослин, що росли у цьому місці. Далі підготовлений грунт слід зміцнити вібратором, зберігаючи нахил 3-4 % в поперечному напрямку та 0,5 % - в повздовжньому. Попередньо слід також передбачити каналізаційну систему для стоку води.

ҐРУНТУВАННЯ

Далі готуємо основу (щебнево-піщану або гравійно-піщану) товщиною залежно від передбачуваної ваги та навантажень, що виникатимуть в процесі експлуатації покриття, замощеного бруківкою. Вона виконує несучу і дренажну функцію, оскільки захищає бруківку від надмірного намокання, а також захищає від морозів. Цей шар може бути утворений зі щебеню (найкращий варіант), гравію або шлаку фракції 30-60 мм. Слід збити його до твердого стану, а зверху поверхню присипати дрібнішим щебенем (фракції 0-30 мм). Якщо планується рух механічних транспортних засобів, підсипка повинна мати товщину від 25 до 45 см (залежно від ваги транспортних засобів). У решти випадках достатньо – 15 см.

ПІДСИПКА

Підписка виконується у співвідношенні 1:5 (цемент - пісок), яка твердіє пізніше від атмосферних опадів, і таким чином скріплює бруківку з основою, підвищує стійкість основи до розмивання водою. Хоча все частіше підсипку виконують із самого піску. Вирівнюємо цей шар так, що отримати товщину 3-5 см, але не ущільнюємо його.

МОЩЕННЯ БРУКІВКИ

Тепер вже можемо безпосередньо укладати бруківку бажаної товщини. Це слід робити з верхньої частини, так щоб укладник знаходився на поверхні вже вистеленої бруківки і не псував попередньо підготовленої підсипки. Дуже важливо зберігати проміжки (щілини) між кожною бруківкою величиною приблизно 2-3 мм, що передбачено формою бруківки, яка на бічних гранях містить спеціальні виступи. Крізь ці щілини дощова вода просочується в грунт. Обрізання бруківки виконується механізмами для різки.

УЩІЛЬНЕННЯ ПОВЕРХНІ

Після викладення бруківки, проміжки між бруківками засипаємо піском (таким самим як для підсипки), наприклад, з допомогою віника. Далі всю поверхню вистеленої бруківки зміцнюємо вібратором (вібруємо). У випадку необхідності досипаємо пісок в щілинах. Правильно викладена бруківка повинна становити єдину площину. Йдучи по такій поверхні не повинно відчуватися різниці висоти в місцях з’єднання бруківок.

- Для мощення бруківки завжди слід змішувати бруківку з трьох різних піддонів. Це є єдиним способом для того, щоб уникнути відмінностей у відтінках бруківки. А відмінності ці зумовлені тим, що бруківка з огляду на свій природний склад сама є природним продуктом, і за своєю природою піддається зміні кольорів.

ПОСЛУГИ

Ремонт дорожнього покриття

Robota

Доставка бетону, суміші

Golovna

Оренда спецтехніки

Olsj0b Jcb 3cx Isv7

Use this area to describe your project. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Est blanditiis dolorem culpa incidunt minus dignissimos deserunt repellat aperiam quasi sunt officia expedita beatae cupiditate, maiores repudiandae, nostrum, reiciendis facere nemo!

Want these icons in this portfolio item sample?You can download 60 of them for free, courtesy of RoundIcons.com, or you can purchase the 1500 icon set here.

No Portfolio items

ПРО НАС

ППНТП «Обрій» засноване у 1991 році з метою здійснення виробничої, комерційної та іншої господарської діяльності, а також з метою задоволення громадських потреб у його продукції, роботах та послугах.

 • ПРО НАС

   Основними видами діяльності підприємства є виготовлення та реалізація будівельної продукції, елементів благоустрою та малих архітектурних форм, а саме: плитка тротуарна, бруківка дорожня, поребрики, бордюри, водозливи, будівельні блоки, балясини, колони, стовпи, огородження, квітники, скульптури та фонтани. Асортимент продукції сягає понад 200 найменувань.

 • ПРО НАС

   Основою діяльності виробництва підприємства є високоякісний бетон, який виготовляється на новітньому спеціалізованому обладнанні італійського виробництва (SIMEM s.r.l.) – бетонний вузол WETBETON 45, який був введений в експлуатацію у 2008 році. Автоматизований стаціонарний бетонний вузол призначений для виробництва товарного бетону, а також залізобетонних виробів і конструкцій, елементів вібросухого пресування і спец бетонів.

 • ПРО НАС

  Елементи дорожнього благоустрою (бруківка, бордюри, поребрики, будівельні блоки) виготовляються на універсальному автоматичному вібропресувальному обладнанні (MIKON WAS500, HESS KG5909)  основними характеристиками якого є висока продуктивність праці та надійність і довговічність продукції. Вібропрес дозволяє виготовляти до 20 тис.кв.м. бруківки, 180 тис. стінових блоків, 50 тис. м бордюрів дорожніх на місяць

 • ПРО НАС

  Для забезпечення діяльності підприємства створені відповідні підрозділи, серед яких: виробничий відділ, транспортний відділ, відділ постачання, відділ збуту та інші. На території підприємства діє виставка готової продукції, на якій можна безпосередньо ознайомитися із пропонованим асортиментом продукції підприємства.

Contact Us