Технологія встановлення бетонної огорожі

1. На відміну від цегляних та кам’яних залізобетонні огорожі не потребують закладення фундаменту, а простота зведення конструкцій та різноманітність форм панелей дають можливість швидко та якісно виконувати їх монтаж. Різноманітність дизайнерських рішень та можливість встановлення таких огорож на будь-якому ґрунті дозволяють їм гідно конкурувати з іншими видами огорож. 2. Великий вибір розмірів, фактури і широка кольорова гама дозволяють гармонійно поєднувати їх з кованими та дерев’яними елементами огорож. Переваги залізобетонних огорож і дашків: довговічність; надійність; міцність; морозостійкість; варіативність дизайну; простота монтажу; прийнятна ціна. 3. Транспортування, складування та зберігання плит залізобетонної огорожі здійснюється тільки у вертикальному положенні. 4. Монтаж огорожі відбувається з встановленням та бетонуванням у вертикальному положенні залізобетонних стовпів. Відстань між пазами двох сусідніх стовпів повинна бути 2010 мм. 5. Монтаж декоративних плит огорожі проводять не раніше ніж через добу після за бетонування стовпів. 6. Встановлення декоративних плит одна на одну в огорожу повинне виконуватись на цементно-піщаний розчин марки не нижче М100 або на спеціально призначений будівельний клей. Перед встановленням краї плит та пази стовпів рекомендовано обробляти глибоко проникаючою ґрунтовкою СТ-17 для забезпечення якісного їх склеювання. 7. Після встановлення першої плити її заклинюють в пазах стовпів з не лицьової сторони за допомогою щебеню. Після цього на верхній торець плити наносять спеціальний будівельний клей і встановлюють другу плиту, яку також заклинюють аналогічно першій плиті, а шов між плитами акуратно затирають. 8. Після встановлення останньої плити її також заклинюють, а пази зверху та з обох сторін плит зачеканюють розчином. 9. Після установки, декоративну бетонну огорожу можна пофарбувати фасадними фарбами або побілити. УВАГА! 1. При установці (монтажу) декоративної огорожі необхідно виконувати заходи, які запобігають можливості пошкоджень виробів, використовувати гумові молотки. 2. Для збільшення довговічності бетонної декоративної огорожі рекомендується застосовувати засіб для просочення бетону (Impregnat), який захищає огорожу від води, оливи, жиру та інших забруднень, а також фарбування або побілка. При використанні бетонних виробів та експлуатації готового покриття з них КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:• застосовувати агресивні речовини в процесі експлуатації (сіль, хімічні сполуки, тощо); • допускати накопичення надлишкової вологи на поверхні огородження (з метою запобігання процесу деформації бетонних виробів в період низьких температур, тощо); • допускати попадання на бетонні декоративні огорожі різноманітних речовин та сполук, що викликають пошкодження поверхні або зміну кольору бетону (кислота, луг, масло, клейові суміші, бетони та розчини на мінеральній основі, тощо.

ПОСЛУГИ

Ремонт дорожнього покриття

Robota

Доставка бетону, суміші

Golovna

Оренда спецтехніки

Olsj0b Jcb 3cx Isv7

Use this area to describe your project. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Est blanditiis dolorem culpa incidunt minus dignissimos deserunt repellat aperiam quasi sunt officia expedita beatae cupiditate, maiores repudiandae, nostrum, reiciendis facere nemo!

Want these icons in this portfolio item sample?You can download 60 of them for free, courtesy of RoundIcons.com, or you can purchase the 1500 icon set here.

No Portfolio items

ПРО НАС

ППНТП «Обрій» засноване у 1991 році з метою здійснення виробничої, комерційної та іншої господарської діяльності, а також з метою задоволення громадських потреб у його продукції, роботах та послугах.

 • ПРО НАС

   Основними видами діяльності підприємства є виготовлення та реалізація будівельної продукції, елементів благоустрою та малих архітектурних форм, а саме: плитка тротуарна, бруківка дорожня, поребрики, бордюри, водозливи, будівельні блоки, балясини, колони, стовпи, огородження, квітники, скульптури та фонтани. Асортимент продукції сягає понад 200 найменувань.

 • ПРО НАС

   Основою діяльності виробництва підприємства є високоякісний бетон, який виготовляється на новітньому спеціалізованому обладнанні італійського виробництва (SIMEM s.r.l.) – бетонний вузол WETBETON 45, який був введений в експлуатацію у 2008 році. Автоматизований стаціонарний бетонний вузол призначений для виробництва товарного бетону, а також залізобетонних виробів і конструкцій, елементів вібросухого пресування і спец бетонів.

 • ПРО НАС

  Елементи дорожнього благоустрою (бруківка, бордюри, поребрики, будівельні блоки) виготовляються на універсальному автоматичному вібропресувальному обладнанні (MIKON WAS500, HESS KG5909)  основними характеристиками якого є висока продуктивність праці та надійність і довговічність продукції. Вібропрес дозволяє виготовляти до 20 тис.кв.м. бруківки, 180 тис. стінових блоків, 50 тис. м бордюрів дорожніх на місяць

 • ПРО НАС

  Для забезпечення діяльності підприємства створені відповідні підрозділи, серед яких: виробничий відділ, транспортний відділ, відділ постачання, відділ збуту та інші. На території підприємства діє виставка готової продукції, на якій можна безпосередньо ознайомитися із пропонованим асортиментом продукції підприємства.

Contact Us